AMLC Malta Dil Okulu, Malta’nın ilk kurulan dil okullarından biridir. 1987 yılında kurulan okul iso 9001 sertifikasına sahiptir. Feltom, Moody, UKAS gibi bir çok denetçi kurum tarafından sertifikalar almış, Avrupa birliği kültürel gelişim fonu tarafından denetlenen ve şehir merkezinde bulunan bir eğitim kurumudur.

Ana iletişim dili olarak İngilizce kullanılan Malta’da 1 milyon turistin gelip geçtiği bir şehir olan St. Julians’da bulunur. 2006 yılından beri Avrupa birliği üyesi olan ülkede, bu okul Cohesion kararları uyarınca, dilin ve kültürün gelişmesi için Malta’daki kültürel gelişime katkı ve ülkeye maddi destek nedeniyle, % 43 avrupa birliği maddi desteği, %7 ülke hükümeti desteği ve % 50 özel iştirak ile kurularak, Malta’nın tek avrupa birliği dil okulu projesi olmuştur.  Avrupa birliği bölgesel gelişim desteği, bir çok ülkede kültürel gelişimi sağlamak ve maddi olarak faydalı olmak için verilen bir para fonudur. AMLC dil okulu da bu fondan faydalanarak kurulmuştur ve düzenli olarak yine bu fon tarafından denetlenir. Kalite çıtasını bu nedenle belli bir çizginin üzerinde tutar ve kaliteli bir okuldur.  Malta’ya senede 85000 öğrenci gelip dil eğitimi almaktadır. Bu malta için çok önemli bir pazardır. AMLC dil okulu bu pazarın % 8 ine sahiptir ve ortalama 8000 öğrenci her sene bu okulda eğitim alır.

Şehir merkezinde bulunduğu için tüm olanaklara yakındır. Resepsiyon ve internet olanağı bulunan bir girişe sahiptir. Ücretsiz wi-fi hizmeti verir. Sınıfları interaktiftir ve dijital tahtalar eşliğinde tekonolojik bir eğitim sunar. Binasında terasa sahiptir, burada oturur ve zaman geçirebilirsiniz. Alışveriş yapabileceğiniz küçük bir kafesi ve bahçesi bulunmaktadır. Butik bir okul olmasına rağmen bir çok olanağı içerisine sığdırabilmiştir. AM LC Malta dil okulu öğrenci yorumları da her zaman olumlu ve yapıcıdır.
Güncel fiyat bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

 

AMLC Dil Okulu Eğitimleri ve Öğretmenleri

Tüm dil okulu öğretmenleri DELTA- DipTESOL, CELTA – CERTESOL ve TEFL sertifikalıdır. Eğitim bakanlığının ELT Council tarafından lisanslıdırlar. Ana dilleri İngilizcedir, İngilizce öğretmenliği konusunda deneyimlidirler. Her sene profesyonel kariyer gelişim planlarına göre eğitimler alır ve kendilerini geliştirirler. Tüm bu sertifikaları tek tek bilmediğinizi varsayarak şunu söyleyebiliriz ki bunlar yabancı dil okulları için öğretmenlerde aranan niteliklerin tümüdür. Yani bu sertifikalara sahip olmayan öğretmenlerin eğitim verdiği okullardan kaçınmak gerekir. Bizler firma olarak okullara öğretmenlerini hangi sertifikalara sahip adaylardan seçtiklerini sorduğumuzda, üstteki bu belgeleri sundukları zaman kaliteli ve yeterli bir okul olarak görmekteyiz.

Katılabileceğiniz dil kursları 4-6-8-12-16-24-36-52 hafta gibi sürelerdedir. Bunlara her haftanın ilk pazartesi günü başlayabilirsiniz. Genel İngilizce eğitimleri haftada 20 ders sürer. Bu kurslar öğle 12 de biter. Yoğun dil eğitimleri ise haftada 30 derstir ve öğleden sonra 15:00 gibi bitmektedir. Okulda ayrıca 50 yaş üzeri kurslar da bulunmaktadır. Bu kurslara 45 yaş üzerinden itibaren kabul mümkündür. Malta’da her bireye uygun bir seçenek bulmak mümkün oluyor. Ülkenin ana geliri turizm ve dil eğitimleri olduğu için, bu alanda oldukça üstün bir performans sergiliyorlar. Genel ya da yoğun iş İngilizcesi kursları, özel dersler, genel İngilizce ve iş İngilizcesi kombinasyonları gibi yurtdışı eğitimlerde tüm ülkelerden daha yoğun bir çaba göstermekteler. Ayrıca ielts, toefl, bec, fce, cae, cpe, toles, weft sınav hazırlık eğitimleri için de malta çok doğru bir adrestir. AMLC dil okulu turizm, medikal, hukuk ya da sizin talebinize göre farklı alanlarda da eğitimler vermektedir.   Bu okulda İngilizce eğitimleri ile dalış kurslarını kombine ederek eğlenceli bir yaz tatili de geçirebilirsiniz. AMLC dil okulu 18 yaşın altındaki gençler ve çocuklar için yaz eğitimleri de sunmaktadır. Bunlar da yaz tatillerinde malta’da yaz okulları niteliğinde sunulmaktadır. 15 kişilik sınıflarda, yetişkinlerden farklı bir binada yaz okulu eğitimlerine çocuklarınızı güvenle gönderebilirsiniz. Malta dil okulları öğrenci yorumları arasında, öğretmenlerinden en çok övgüyle bahsedilen okullardan biri de AM LC malta Dil okuludur. .

Aile olarak malta’da İngilizce eğitimi almak da mümkündür. Aile paketleri ile 4,5,6 kişilik aileler olarak bir arada konaklayabilir ve eğitim alabilirsiniz.

AMLC Dil Okulu Öğrenci Konaklamaları

Malta dil okulu öğrenci konaklamaları, dünyadaki en yüksek standartları sunar. Am malta dil okulu da yine öğrenci konaklamaları bildiğimiz apartman dairelerinden oluşur. Dairelerin bir adet ortak kullanımda mutfağı, salonu, 2 banyosu ve 3 odası olur. Bu odalarda öğrenciler 2 şer kişi kalırlar. Öğrenci konaklamaları bu şekilde sağlanır. Böylece bir ailenin kendi düzenlerinin içinde bir küçük odada misafir olmak zorunda kalmazsınız. Bu yurtdışında diğer ülkelerde ev kiraları çok yüksek olduğundan gerçekleştirilemiyor. Malta’da ise okulların ev alıp yatırım yapmaları ve bunu öğrenci konaklaması olarak sunmaları öngörülen bir kültür olduğundan böyle bir düzen yürümüş durumda.

AM LC Malta Dil okulu konaklamalarda 3 farklı seçenekle yardımcı olur. Bunlar standart ev konaklaması, daha konforlu olan süit ev konaklaması ve aile yanı öğrenci konaklamaları.

Standart öğrenci konaklamaları:

-daha uygun fiyatlıdır

-okula 15 dakika yürüme mesafesindedir.

-tüm sosyal imkanlara yakındır.

-öğrencilerle daha fazla kaynaşma imkanı verir.

Suit öğrenci konaklamaları:

-tüm merkezlere yakındır

-daha konforludur

-her yatak odasında bir özel banyo vardır

-herkes için özel bir çalışma masası bulunur.

-limitsiz wifi ve adsl noktaları bulunur

-sürekli yenilenen eşyaları vardır

-okula 2 dakika mesafededir.

Aile yanı konaklamalar ise malta’da pek önermediğimiz, genellikle okullara biraz uzak seçimlerden oluşur. Dilerseniz otel konaklamalar da mümkündür ancak maliyetli olacaktır.

AMLC Malta Dil Okulu

Sliema’da bulunan okul uygun bütçelere eğitim almak isteyen adaylar için taban fiyat uygulaması sunar. Okulun konfor konaklamaları mevcuttur.

AMLC Malta Dil Okulu Fiyatları

Bu okulun standart öğrenci evi konaklaması (okula 15 dakika), daha lüks olan süit öprenci evi konaklaması (okula 2 dakika), aile yanı konaklamaları ve otel konaklamaları bulunmaktadır. Otel konaklamalar maliyet olarak yüksek çıkabiliyor bu nedenle standart ve süit konaklamalara bakmak daha doğru olabilir.

AMLC dil okulu aktiviteleri

Sürekli olarak, her hafta ilan edilir ve uygulanır. Derslerden sonra “ne yapacağım” derdi olmadan, sürekli olarak bu aktivitelere dahil olarak eğitiminizi eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Aşağıda örnek iki hafta programını görüntüleyebilirsiniz. Çok az okul bu kadar dolu bir aktivite programı sunmaktadır.

Bu dil okuluna kayıt olmak ya da sorularınızı iletmek için bizimle yandaki formu kullanarak iletişime geçebilirsiniz.  Firmamız 15 senedir sunduğu hizmetlerle Malta konusunda uzmandır. Malta dil eğitimlerinde birey olarak hiç destek almadan, tek başınıza hareket etmenize gerek yoktur. Dil kursu kayıtlarınız için okullardan kendinizin alacağı fiyatlar da bu yayınlanan rakamlarla aynı olacaktır. Okullar Türkiye’de ofis açmak yerine, bizlere senelik temsil bedelleri ödeyerek anlaşılar ve onların ofisleri konumunu üstlenerek ülkede hizmet veririz. Bu sayede tıpkı okulun bir kayıt aracı gibi hareket ederek ek bir ücret olmaksızın hareket ederiz. Kayıt işlemleri, okul seçimi, vize sürecinde alacağınız destek de ayrıca size fayda sağlar ve ücretsiz olarak sunulur. Bizlere yan tarafta gördüğünüz formu kullanarak, kaç hafta kalmak ve ne zaman gitmek istediğinizi, ilgilendiğiniz dil okulu ve konaklamayı yazmanız yeterlidir.