Chamber College Okul Binası’nı Bu Bağlantıyı kullanarak gezebilirsiniz.

Chamber College Malta Tanıtım Videosu

Chamber College Malta’da bulunan orta ölçekli bir dil okulu’dur. Tüm sınıflar klimalıdır. 29 toplam sınıf içindeki tahtalar interaktif ve dijital olarak sistemlere entegredir. Bu şekilde dersler daha hızlı işlenir ve öğrenciler zaman kaybetmeden eğitim alırlar. Malta Adası’nda bu tarz teknolojik yenilikleri yakalamış olan çok az okul bulunmaktadır. Chamber College malta ekşi ve öğrenci yorumlarını incelediğinizde birçok farklı deneyim ve yazı ile karşılaşırsınız. Peki Chamber College nasıl? Aslında Malta’da merkezden biraz uzakta bir okul olduğundan çok zaman yürümekten şikayet edilse de, bütçelendirilebilir olması tercih sebebi oluyor. Eğitim kalitesi bakımından diğer orta ölçekli okullardan çok farkı olmasa da eğitimi ödenen parayla eş kalitede diyebiliriz. Eğlence merkezlerine mesafeli olduğundan bir miktar yürüyüş yolu bulunur ve bu öğrencilerin en çok yakındıkları noktalardan biridir. Ada manzaralı bir teras bahçeleri bulunuyor. Bu bahçe terasda sıklıkla vakit geçirir ve zamanınızı keyifle değerlendirirsiniz.  Öğrencilerin kolayca tanışıp etkileşime girebileceği alanlara sahip olan okul bina tasarımı konusunda insanların yalnızlaşmasından çok bir araya gelmesini hedeflemiştir. Yanınızda bilgisayar götürmenize gerek yoktur. Chamber College Malta konaklama imkanlarında  İnternet kafelerinde ücretsiz ve sürekli olarak bilgisayar bulunuyor. Zaten odalarınıza da aksam uyumak için giriyorsunuz. Önerimiz boş laptoplarınızı taşımamanız. Tablet götüren öğrenciler ise akıllı bir seçim yapmış olurlar. Yine kütüphaneleri çok geniş bir arşive sahip. Eğitim alırken eğitiminizi destekleyecek okuma kitapları alarak gelişiminize katkıda bulunursunuz.

Okulda ders veren öğretmenlerin tamamı TESOL sertifikalı ve FELTOM tarafından çalışma iznine sahip eğitmenlerdir.  Chamber College içerisinde birçok milletten öğrenci ile karşılaşacaksınız. Yaz döneminde her okulda olduğu gibi bu okulda da belli oranda Türk bulunur. Bu oran %10 civarlarında gezinir. dönem dönem %5’e kadar düşüp %15 lere kadar çıkmaktadır. Chamber College Malta Türkler ile ilgili çok soru alıyoruz. Bu hangi okula giderseniz gidin, isterseniz Japonya Osaka’daki dil kursuna gönderelim orada da karsılaşacağınız bir durumdur. Türkler dünyanın heryerine yayılmış durumdalar ve bunun önüne geçmek için yapılabilecek birşey yok. Yani az Türk olan okullar araştırılabilir ancak Türk olmayan bir okul yok. Siz adaya gidip eğitiminize başladığınızda Türk öğrenciler arkadaşlık kurmak isterse, eğitiminize engel olduğunu söyleyip kibarca rica ederseniz zaten uzak duracaklardır.

Chamber College Malta

Malta Dil Okulları içinde 2005 yılında kurulmus olan Chamber College Malta Dil Okulu; diğer okullara göre daha fazla konaklama ve uygun imkanlı seçenekler sunar. Gzira adındaki sahile yürüme mesafesinde, Malta’nın alışveriş mekanları ile meşhur Sliema kentine 15 dakikalık yürüme uzaklığında konumlanmıştır. Merkeze çok yakın olan bu okulda bütce-kalite oranında iyi bir eğitim verilmektedir. Chamber College yorumları öğrencilerin verdikleri kadarını aldıkları yönünde oluyor. Yani Chamber College Malta fiyatları kalite oranında ödenen para ile doğru orantılı.

Chamber College 300 öğrenci kapasitesine sahip, 29 klimalı sınıfında interaktif tahtaları, birçok alanda ücretsiz wireless internet hizmeti, kütüphane, çatı teras bahcesi, engelliler için kolay erişilebilir bir bina ile modern eğitim sunuyor. Okulda 25 tane öğrencilerin kullanımına açık bilgisayar bulunmakta. Sürekli olarak alışveriş yapabileceğiniz bir marketleri var. Malta Üniversitesi spor alanlarından indirimli yararlanabiliyorsunuz. Ulusal yüzme havuzu,futbol sahası, squash ve tenis kortları ile fitness salonu bunların arasında.

Okula Kayıt olurken alacağınız hizmetlerin içinde kurs kitapları, cdleri, kalem, defter vs, açılış partisi ve hoşgeldin yürüyüşü, telefon kartı, 24 saat ilkyardım desteği ve güvenli kasa ücretsiz olarak sunulur.

Malta Dil Okulları Sayfamızdan tüm bilgilere ve diğer okullara ulaşabilirsiniz.

Chamber College Malta tüm yıl yurtdışı dil eğitimleri için öğrenci kabul eder. Bu kabulü birçok konaklama imkanı ile taçlandırır. Öğrenciler kendi bütçe ve karakterlerine göre bir konaklama seçeneği bulurlar. İlk gün gireceğiniz bir seviye tespit sınavından sonra her öğrenci kendine uygun sınıfa aktarılır, bu sınıflarda Chamber College öğretmenleri ilgili ve her öğrenciye özel uyguladıkları sistemler ile düzenli bir eğitim başlar.

Chamber College birkaç farklı alanda eğitim sunar. Bunlar Genel ingilizce kursları, yoğun ingilizce kursları ve sadece bu okula özel kombine kurslar, mini gruplar, ek dersler, sınav hazırlık kursları, iş ingilizcesi eğitimleri, yelkenli, dalış, tenis eğitimleri ile kombine kurslar gibi geniş bir yelpaze sunar.

Güncel fiyat bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Chamber College Konaklama

Malta Dil Okulu Konaklamalarında Chamber College öğrencilere daima uygun fiyatlı ve gerekli tüm yaşam ihtiyaçlarına yanıt veren konaklama imkanları sunar. Fiyatları düşük tutabilmek adına 3-4 kişilik konaklamalardan 1 kişilik konaklamalara kadar bir yelpaze izlemekteler.

Chamber College Malta Konaklama imkanları standart öğrenci binaları ya da aile yanları olarak değişiklik gösterir. Eğer konforunuza düşkünseniz 5 yıldızlı otellere kadar giden bir yelpazede size uygun gelecek ayarlamaları yapabilmekteler.

Genellikle öğrenciler paylaşımlı konaklama seçeneği ile Self Catering Apartment yani paylasımlı, yemeksiz öğrenci binalarını seçmekteler.

Öğrenci Apartmanları Maltanın çeşitli noktalarına dağılmış durumda. Gzira, Msida, Sliema, St. Julians’da apartmanlar bulunmakta. Bunların arasında öğrenciler 4-7 kişi arasında daire genişliğine göre konaklamaktalar. Her dairede bir banyo, mutfak, yaşam alanı, çamaşır yıkamak ve ütülemek için alanlar bulunmaktadır.

Yemeğinizi kendinizin pişirmesi gereken bu konaklama tiplerinde ekonomik bir imkan yakalmış oluyorsunuz. Beklentileriniz optimum düzeyde olduğu sürece sorun yaşamazsınız. Dairelerde öğrenciler toplu halde kalıyorlar, bu ingilizce gelişiminiz için faydalı ve size katkı sağlayacak bir kriter. Okula bu dairelerin mesafesi 5-20 dakika arasında degişiyor. Tek,iki,üç yataklı odalardan kendi seçiminize göre birtanesine yerleşerek Chamber College Konaklama hizmetini almaya başlıyorsunuz. Su, elektrik, haftada bir temizlik, çarşaf ve havlu temizlikleri, çamaşırhane, fan, ısıtıcı, tv, wifi bu odalarda bulunmakta.

Aile Yanı konaklamlarda ise sizi yerleştirecekleri konuksever bir ailenin yanında kalarak onlarla etkileşim ve iletişim halinde olarak kendinizi geliştirirsiniz. Bunun artısı birçok şeyle siz uğraşmazsınız, kahvaltı ve akşam yemekleriniz aile tarafından sunulur. Bu sizi ekstra masraftan kurtarır. Okula kolay erişilebilir alanlardan seçilen aileler öğrencilere malta aile yapısının tüm konukseverliğini gösterecektirler.

Chamber College Malta Dil Okulu Konaklama gezisi için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Chamber College Atrium Konaklama

Bu konaklama da diğerleri gibi okula 5 dakikalık mesafededir. Yakınlığı, Malta Üniversite’sinin yanında oluşu, avm ve çeşitli sosyal imkanlarla iç içe oluşunuzdan dolayı konaklamamız mümkün olursa oldukca keyifli geçecek bir meskendir.

Chamber College Konaklama Binaları

Biraz daha detaylı bilgi vermek adına kısa kısa konaklama binalarını açıklayalım. Bunları öğrencilerin “şu konaklama olsun” diyerek seçme imkanları bulunmuyor. Okul müsait olanlardan birine yerleştirerek rezervasyon yazımızı gönderiyor.

Coventry Court Chamber College Konaklama

Okula 300 metre gibi kısa bir mesafede bulunan bu konaklama imkanında öğrenciler 75 yatak kapasiteli geniş ve büyük bir binada konaklarlar. Malta Üniversitesi’ne çok yakın olan bu konaklama imkanında okula kolayca ulaşarak eğitim alır ve tüm imkanlarıyla şehir merkezine yakın, uygun fiyatlı bir işletmede kalırsınız.

Her odada havalandırma için bir vantilatör,

Ortak kullanımda mutfaklar,

Sürekli internet erişimi,

Her Dairede bir çamaşır makinesi,

Haftada bir oda temizliği, çarşaf ve havlu değişim hizmeti sunulur.

Chamber College Konaklama Videosu İzleyin

Grebe Court Chamber College Konaklama

Bu konaklama tek daire, 3 odadan olusan bir çatı kat apartıdır. Chamber College’a 3 dakika mesafededir. Eğer bu dairede konaklama imkanı yakalarsanız çıktıktan çok kısa süre sonra okulda olacaksınız.

Orchidea Chamber College Konaklaması

Bu konaklama okula 400 metrelik bir mesafede.75 kişilik kontenjanı bulunur, kullandıkca ödenilen bir klima sistemine sahiptir, market ve alısveriş alanları çok yakınınızdadır. Tüm diğer hizmetler bu konaklama seçeneğinde de mevcuttur.

Chamber College Malta Dil Okulu hakkında merak edilenler
Chamber College Herşey Dahil
  • Büyük bir okul olmadığı için öğrencilerle birebir ilgi mümkün.
  • FELTOM adlı denetci kurul tarafından onaylanmış okullardan.
  • Öğrencilere haftalık ücretsiz konuşma dersi veriyorlar.
  • Her hafta ücretsiz aktivite programları var.
  • Bilgisayar laboratuvarları içerisinde ücretsiz internet hizmeti sunuluyor.
  • Hemen karşısında Üniversitenin spor merkezi var indirimli yararlanılabilir.
  • Okul maliyet açısından kazançlı.
  • Eğitim sonunda seviye ve katılım sertifikası verilir.
Öğrenci görüşleri

Verdiğim paranın karşılığını aldığıma inanıyorum. Wayout yetkilileri bana Chamber College öğrenci yorumu yazmamı istediğinde değişiklik yapmadan yayınlayacaklarını söyledikleri için yazmaya karar verdim. Okul konaklamalar arası yürüme mesafeleri normal, okul eğitimi iyi durumda, ben bir sorun yaşamadım. Sadece dersleri anlamadığım bir aşamaya geldiğim oldu, sınıf değişikliği istedim aynı gün yeniden seviye sınavına alıp değiştirdiler. Okuldaki yetkililer yardımcı oluyor ve sorunlarınız çözülüyor.

Murat Taşer

Chamber College Malta Dil Okulu ve Konaklamaları Nerede?

chamber-college-malta-nerede

Bize Ulaşın