Malta Chamber College Dil Okulu bize özel paket fiyatlar hazırladı. Firmamız için özellikle düzenlenmiş olan fiyatları aşağıda görüntüleyebilirsiniz. Bu listelere dahil olan hizmetler aşağıda sıralanmıştır.

Ayrıca Chamber College indirimleri için bizim düzenlediğimiz 4 adet kampanya var. Bunlardan dilediğinizi seçebilirsiniz. Hiçbir kampanya diğeriyle birleştirilemez, yani kampanyalardan birini seçmek durumundasınız.

-12 hafta üzeri eğitimlerde yüksek sezon fiyat farkı almıyoruz. Yani 19 Haziran, 28 Ağustos tarihleri arasında okul normal şartlarda haftalık 40 € ek yapmakta. Biz bu ekleri sizlerden talep ettirmiyoruz ve eğitiminiz daha uygun fiyata geliyor.

24 hafta üzeri kayıtlarda gidiş geliş uçak biletinizi size hediye ediyoruz.

-Bunun dışında faydalanabileceğiniz diğer bir kampanya; normalde genel ingilizce eğitimi haftada 20 ders olarak belirlenmiştir.  Bunu yoğun eğitim olarak almak isteyen öğrenciler haftalık 50 € ödemek durumundadır. Eğer bizimle kayıt olursanız haftalık sadece 20 Euro ödeyerek yoğun eğitime yükseltip daha fazla eğitimi daha uygun fiyata alabilirsiniz.

-Eğitim, kitap ve havalimanı transfer ücreti olarak okul 100 € talep etmektedir. Tüm kayıtlarda hafta sayısı gözetmeksizin bu masraflar bizim tarafımızdan karşılanır.

Bunların dışında yine tüm kayıtlarda yurtdışı seyahat sağlık sigortanız hediyemizdir.

Chamber college malta dil eğitimleri için iyi bir tercih olarak önerilerimizden. Çok masraf yapmadan düzgün bir eğitim alabileceğiniz okullardan biri.

Daha detaylı bilgi için okul tanıtım sayfamız;

Chamber College
Bize tüm bilgiler için ulaşabilirsiniz. Firmamız verdiği danışmanlık desteğinden hiçbir ücret almaz.

 

chamber-college-fiyatlari

[bestwebsoft_contact_form]

723total visits,1visits today