Clubclass Malta Dil Okulu

Clubclass Malta Dil Okulu aynı binanın içi ve çok yakınında konaklama, kapalı ve açık yüzme havuzu, spor salonu, oyun odaları, internet kafe, çamaşır yıkama ve temizlik merkezi, restoran ve dinlenme alanları sunan bir tesis niteliğindedir.  Dil okulu şehir merkezine yürüyerek 15 dakika mesafededir. Bu dil okulu Malta Eğitim bakanlığı ve FELTOM tarafından onaylıdır. Clubclass daha çok maddi olarak daha kısıtlı bütçelerde eğitim almak isteyen öğrencilere yönelik çözümler sunar. Diğer okullardan biraz daha az maliyetli olan bu okulda genel, yoğun, sınav ingilizce eğitimi gibi tüm alanlarda öğrenim görebilirsiniz. Clubclass malta yorumlar öğrencilerden geldiği kadarıyla orta kalitede bir okul olduğu, eğlenceli bir eğitim süreci geçiridikleri yönündedir.

Okulun bulunduğu konum merkeze göre daha sessizdir. Bu eğitim aldığınız anlarda işinize yarayacak bir artı puandır. Dilediğiniz zaman dersler bittiğinde şehir hayatına karışabileceksiniz. Bu konuda Clubclass malta ekşi ve öğrenci yorumlarını incelediğimizde, gidip dönen öğrencilere sorduğumuzda, gece eğlence sonrası dahi geri dönüşlerde, yürüyüş yolunda sorun yaşamadıkları, yürüyerek döndüklerini belirtmekteler.

Clubclass Malta Dil Okulu nasıl tüm dünyadan öğrenci kabul eden çok uluslu bir kurumsa öğretmenleri de o derecede çok uluslu ülkelerden gelmektedir. Birçok milletten eğitmen ve öğrenci kabul eden bir okuldur.  Deneyimlilerdir ve yetkilileri öğrenciler ile nasıl iletişim kuracağını bilir, önerileri çözüm odaklıdır. Öğrenme konusunda öğrenci ne kadar azimliyse okul da o kadar başarılıdır. Okulda sürekli olarak görev alan bir Türk yetkili de bulunmaktadır. Okula gelmeden ve ayrıldıktan 3 ay sonrasına kadar interaktif eğitim sistemi sizin için açık olur ve sürekli ingilizcenizi internet üzerinden geliştirebilirsiniz.

Clubclass Malta Dil Okulu Fiyatları

Güncel fiyat bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

 

Clubclass Malta Dil Okulu Öğretmenleri

 

Clubclass Malta Dil Okulları Öğretmenleri anadilleri ingilizce olan deneyimli bireylerden oluşur. Tüm öğretmenler ingilizce eğitim verebilmek için gerekli sınavları geçmişlerdir. (TEFL) Öğretmenlere ayrıca sürekli olarak tekrar ve yenileme eğitimleri okul tarafından verilerek bilgileri tazelenmektedir. Arkadaş canlısı bu öğretmenler yaklaşımlarında profesyoneldir. Dersleri mümkün olan en faydalı şekilde işleyerek öğrencilere alabilecekleri maksimum sınırlarda eğitim verirler. Ellerindeki müfredat ve ingilizce kitapları her sene yenilenen taze içeriklerden oluşur, konuşma, öğrenirken uygulama ve partik yapma, kendi eksiklerini kapatan bir eğitim partneri edinme gibi kimi stratejileri öğrenciler üzerinde uygularlar.

Malta dil kursundaki ilk gününüzde seviyenizi belirleyecek olan teste girdikten sonra size uygun olan sınıfta eğitime başlarsınız. Gelişiminize göre zaman ilerledikce tekrar sınavlara girerek sınıf atlayabilirsiniz. Derse sürekli gelirseniz, ödevleri yapar, öğrencilerle iletişim halinde olur, çoğunlukla ingilizce konuşursanız hızlıca ilerleyebilir ve gelişirsiniz. Dönüşünüzde size verilecek ingilizce seviye sertifikasında dereceniz yazacaktır.

 

Clubclass Malta Iş Ingilizcesi

Clubclass Malta Iş Ingilizcesi eğitimi üzerine sadece “iş merkezi” adı altında bir sektör ayırmış durumdadır. Buraya gelecek olan yöneticiler, çalışanlar ya da iş hayatına yeni başlayacak adaylara iş ingilizcesi eğitimi verilmektedir. Interaktif tahtalar, farklı bir ek tesis içinde diğer öğrencilerden ayrı alanda çalışma imkanı, daha yoğun geçen dersler ile eğitim alırsınız. İş ingilizcesi eğitimi her alana spesifik değildir. Mesela bir doktor için iş ingilizcesi eğitimi verilmez. Bu eğitimler genel olarak iş yaşantısını kompanse edecek yeterliliğe ulaştırır. Mesela iş yazışmaları, genel telefon görüşmeleri, telekonferanslar, anlatım ve konuşma teknikleri, iş yazışmaları, raporlamalar, sunum hazırlamaları, toplantı yönetimi, tartışma konuları üzerinde sürekli aktif pratikler ve iş hayatında kullanılan terminoloji öğrenimi gibi alanlarda yoğunlaşılır.

Clubclass Malta FELTOM, ALTO, WYSETC, CSN gibi kurumlarla akredite, onaylı ve işbirliği halindedir. Bu isimler size hiçbirşey ifade etmiyor olsa gerek. Kısaca açıklayalım.

FELTOM: Malta’da bağımsız olarak okulları denetleyerek birçok kriteri yerine getirmeleri halinde onay veren bir denetci kurumdur. Bizler sadece FELTOM onaylı okullarla çalışıyoruz çünkü standartlarda birçok sunulması gereken hizmet ve gerekliliği Feltom denetimleri sayesinde okullar sunmakta.

ALTO denetci bir kurum değil, WYSE ile birlikte dünyadaki birçok ülkenin dil okulları ile çalışıyorlar. Bir büyük ağ gibi düşünebiliriz. Fiyatların abartılı olmaması ve öğrencilere düzgün, iyi bir hizmet verilmesi için okulları zorluyorlar. CSN bunun isviçre ayağı diyebiliriz.

Clubclass College Malta sınıfları klimalı ve ferahtır. Internet erişimi tüm okulda mümkündür. Ayrıca okul içinde bir internet kafe vardır. Dış mekanda bir orta boyutta havuz, Thinkfitness adında bir fitness merkezi üyeliği öğrencilere sunulmaktadır. Restoran, çamaşırhane gibi hizmetleri de bulunan okul, hemen yakınında bir de market bulunmaktadır.

Clubclass Malta Dil Okulu Broşürü

Clubclass Malta Konaklamaları

Clubclass Malta Dil Okulu Nasıl?

 • Okulun konaklamaları Malta Turizm Bakanlığı tarafından denetlenmiş ve onaylanmıştır. Her bütceye uygun konaklama imkanı sunan okul bir odalı, iki odalı apartman daireleri, öğrenci hosteli, öğrenci evi, aile yanı konaklama, okulla aynı binada olan residence konaklama hizmeti sunmaktadır.
 • Residence, öğrenci hosteli, öğrenci evi, aile yanı ve otel konaklamv alar okula çok yakındır.
 • Tek odalı apartmanlar okul ile aynı binada bulunmaktadır, klimalı odalarda haftalık temizlik hizmetiyle burada kalabilirsiniz. Bu apartmanlar tek, iki ve üç kişi olarak rezerve edilebilir. Konaklamasını kimseyle paylaşmak istemeyenler için bu oda seçimi idealdir.
 • İki odalı daireler diğer bir malta dil okulu konaklama seçeneğidir. Bu daireler okul binası ile aynı merkezde bulunurlar. Yine tek odalı daireler gibi kliması, ısıtma sistemleri, haftalık temizlik hizmeti sunulur. Bu daireler maksimum 3 kişilik rezerve edilebilir. Daha geniş alan isteyen öğrenciler için idealdir.
 • Residence konaklama okulun tam karsısında bulunur 3-4 yatak odalı dairelerden olusur. Apartmanda ortak kullanımda banyolar, mutfak, tv gibi eklentiler bulunur, haftalık temizlik hizmeti verilmektedir.
 • Hostel öğrencilerin en sık kullandıgı konaklama seçeneğidir. Clubclass dil okulu binasına çok yakın olan bu seçenekte kapıdan girdiğinizde sağlı sollu yerleştirilmiş odalar, odaların içerisinde kendine özel banyosu bulunan sistemlere sahiptir. Yine temizlik hizmeti verilmektedir.
 • Öğrenci evleri okulun karsısında konumlanmıştır. Her ev 10 yatak odası barındırır. Bu odalarda iki ya da 3 kişi kalır. Temizlik hizmeti verilir. Odalarda klima yerine fan bulunur. Daha ekonomik bir seçenek arayanlara göre uygun bir konaklamadır.
 • Aile yanı konaklamada okula yürüyüş mesafesinde size evini açacak, kahvaltı, paketlenmiş öğlen yemeği ve akşam yemeği sunacak bir aile ile yaşarsınız. Haftada 1 temizlik ve çamaşır yıkayabileceğiniz makine imkanı bulunur.
 • Isterseniz otel konaklamalar da mevcut ancak biraz maliyetli olabilecektir.
 • Clubclass Malta Dil Okulu Forum sitelerinde de uygun fiyatlı olarak övülmektedir.

Clubclass Tanıtım Videosu

Clubclass Malta Dil Okulu Öğrenci Yorumları

Clubclass Malta Dil Okulu öğrenci yorumlarına göre çok konfor beklentisi içinde değilseniz ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Verilen eğitimler avrupa birliğince belirlenen; Common European Framework of Reference for Language Learning and Teaching standartlarına göre düzelenmiştir. Bu eğitim sistemi adayların altı seviyede eğitim almasını ve eğitimileri sonunda hepsinin belirli seviyeye gelebilmesini hedefler. Bu tüm okullarda aynı müfredattadır.

Tüm eğitimler adayların motive olması, zaman kaybetmeden ilerlemesi ve dil eğitimleriyle ilgili genel bir süreç analizini içerir. Eğer aday motive olamıyorsa bunun nedenlerine göre çözümler sunulur. Son yıllarda özellikle bilimsel yaklaşımlarla adayların eğitimlerde hangi noktalarda takıldığı, nasıl hızla ilerleyebileceği, bunlar için hangi materyallerin ve ders stratejilerinin izlenmesi gerektiği üzerine çalışılmaktadır. standart ingilizce kursları haftada 20 derslik periyodları izler. 5 gün ders yapılır. 2 gün tatiliniz var. Eğer yogunlaştırmak isterseniz 30 derslik bir seçim yapabilirsiniz. Birebir dersler de bu okulda mümkündür. Aynı şekilde yurtdışı iş ingilizcesi kurslarında da Clubclass iddalıdır. Yine standart, yoğun gibi kurslar düzenlemektedirler. TOEFL, IELTS, Cambridge 30 sınavları için de okul yine düzenli eğitimler vermektedir. Yine yaz okulları 10-16 yaş için bulunmakta, isteyen veliler için aile ile birlikte dil eğitimi paketleri sunulmaktadır. Eğer birkaç kişilik bir grupsanız size özel kapalı grup dil eğitimleri de mümkündür.

Clubclass Malta Dil Okulu'nda ücretsiz hizmetler
 • Kaldığınız tüm konaklama çeşitlerinde haftalık temizlik hizmeti.
 • Hoşgeldin karşılaması ve akşam eğlencesi gibi sürprizler hazırlanır.
 • Thinkfitness adlı spor salonu ücretsiz üyeliği.
 • Konaklamalar okula çok yakın.
 • Odalarda her hafta havlu ve çarşaf yenilenir.
 • Okul kurs kitapları ücretsizdir.
 • Eğitim sonunda seviye ve katılım sertifikası verilir.
Clubclass Malta Yorumlar

Clubclass Dil Okulu uygun bütceyle gidilebilecekler içinde en düzgünü. Eğer maddi olarak çok zorlamasın diyorsanız seçebilirsiniz. Ben derslerime odaklandım, çok konfor aramadım. Çok sorun da yaşamadım. Daha konforlu olsun ve uzun süre gideceğim diyorsanız danışmak gerekir. Ben 4 ay için yeterli ve bunalmadan zaman geçirebildim.

Bugra Gunder

Clubclass Malta Dil Okulu ve Konaklamaları Nerede?

clubclass-malta-dil-okulu

clubclass malta dil okulu

Bize Ulaşın

Clubclass 4 hafta eğitim ve konaklama fiyatı 1230 € olarak belirlenmiştir.