Malta Etkinlik Rehberi

Malta’da dil okuluna gelen öğrencilerin katılabileceği bazı etkinlikleri bu sayfada topladık. Bu yaz hiç sıkılmadan zaman geçirebileceğiniz kadar yoğun. Malta dil okuluna kayıt olan öğrenciler, diğer tüm ülkelerde olduğu gibi, burada da yüzlerce etkinlik ve aktivite arasından seçim yaparak, zamanlarını en kaliteli şekilde geçirmek isterler. Her kış ve yaz Malta’da bir çok etkinlik gerçekleştirilir. Bu ülkenin geliri turizm kaynaklı olduğundan, duraksız olarak sosyal üretim, kültürel ve turistleri çekecek imkanlar sunmak zorunda kalan ülke, duraksız bir çaba içindedir.

Malta Work and Study – Eğitim ve Çalışma Programı

Malta Work & Study programı – Öğrenci vizesi ile Malta’da Çalışma Programı. Ec, ESE ve ACE dil okullarında Malta Dil Okulu çalışma ve eğitim programı “work and study” adı altında sunulmaya başlandı. Malta’da artık 6 aylık eğitimlerde 3 ayınızı doldurduktan sonra öğrenci vizeniz ile birlikte 91. Günden itibaren çalışma hakkınız bulunuyor. Maltada öğrenci çalışma izni 15 saattir. Bu sürelerde serbest olan çalışma izni sayesinde masraflarınızın büyük kısmını karşılayabilir, eğitiminize destek olurken pratik yapma imkanı bulabilirsiniz. Malta’da öğrencilere çalışma izni sayfamızdan detaylarına ulaşabileceğiniz bu programa 6 ay altındaki eğitimlerde katılmak mümkün değildir.

Yök Yurtdışı Dil Okulu Bursu

YÖK-YABANCI DİL EĞİTİM BURSU 2019 YILI BAŞVURULARI BAŞLADI   “Yeni YÖK” olarak, devlet üniversitelerimizdeki doktoralı öğretim elemanlarının yurtdışında bir yabancı dil kursuna katılarak sahip oldukları yabancı dil bilgi ve becerilerini geliştirebilmelerini desteklemek amacıyla ilk kez geçtiğimiz sene “YÖK- Yabancı Dil Eğitim Bursu” verilmeye başlanmıştır. YÖK-Yabancı Dil Eğitim Bursu ile, üniversitelerdeki eğitim ve araştırma faaliyetlerinde niteliğin…

Malta Öğrenci Çalışma izni

Malta’da öğrenci vizesi ile çalışma izni ile ilgili 8 mayıs 2018 tarihli güncelleme: Beklentilerin biraz aksine öğrenciler için malta’da haftada 20 saatlik part-time çalışma müsadesi 90 günün üzerindeki kayıtlar için vede ilk 90 gününü tamamladıktan sonraki süre için geçerli olacak. Buradaki ilk 90 günden sonraki süre için çalışma müsadesi verileceğine dair madde biraz hayal kırıklığı…

Malta Dil Okulu Fiyatları

Bu sayfada güncel malta dil okulu fiyatlarını bulabilirsiniz. dil kursu seçimlerinizi yaparken okullara göre sürekli olarak değişen kampanyaları, okulların konumları ve sundukları öğrenci konaklamalarını dikkatle incelemeniz gerekir. Firmalar size en çok kazandıkları, kalitesiz ve şehrin çok dışında okulları satmaya çalışabilirler. şehir merkezinde ve tüm imkanlara yakın, butik değil, kurumsal ve büyük okulları seçmek gerekiyor. Butik otellerdeki gibi kaliteli hizmet, küçük okullarda mümkün olmuyor çünkü ingilizce seviyeleri farklı öğrencileri doğru dağıtabilecek kadar sınıf sayıları olmuyor. 

En Uygun Malta Dil Okulları

En uygun Malta dil okulları için artan döviz kurları nedeniyle uygun fiyatlı kurslar ve okullar aranır oldu. Bu dönemlerde öğrencileri minimum masrafa sokarak, daha ucuz okullara doğru bir araştırma sürecine girdik. Çalıştığımız dil okulları içinde en ucuz fiyatları veren, en uygun imkanlara sahip olan okulları listeledik. Böylece her öğrencinin erişebileceği, uygun bütçe ile indirimli dil okullarına kayıt olma imkanı sağlamaya çalıştık. Ucuz okullar içinden seçim yaparak dilediğinize kayıt olabilirsiniz.

ESE Malta Dil Okulu Burs Ödüllü Yarışma

ESE Malta Dil Okulu burs ödüllü yarışması, maltada eğitim alan öğrenci yorumları ile, malta’da dil eğitimi, uçak bileti, sağlık sigortası bursu verecektir. Bu okul malta’da bulunan dil okulları arasındaki en kaliteli okullardan biridir. Öğretmenlerine en fazla maaşı ödeyen ve işe alım koşullarında en zorlu sınavları uygulayan, öğrenci konaklamalarını okula yakın ve kiralık değil, kendi binalarından oluşturan, deneyimli, kurumsal, öğrencilerin problemlerini çözen bir okul olarak bilinmektedir. ESE Malta’ya gönderdiğimiz öğrencilerden eğitim ya da konaklamardan şikayet almamaktayız. Bağımsız denetim kuruluşları tarafından denetlendiğinden de ayrıca standartlarını her zaman yüksek tutma çabasında olduklarını gözlemlemekteyiz.

Malta Dil Okulu Seçimi

Malta dil okulu seçimlerinde dikkat etmemiz gereken şeyler nelerdir? Her öğrencinin sorularının başında, malta’da dil okulu seçerken dikkat edilmesi gereken konular gelmektedir. Malta çok büyük bir yüz ölçümü üzerine kurulmuş bir ada. Bu adada bir çok etkinlik, alışveriş imkanı, sosyal tesisler ve okullar merkezde bulunmakta. Bu nedenle dil okulları arasında seçim yaparken şehir merkezinde olmasına öncelikle dikkat etmek lazım. Malta dil okulları arasında şehir merkezindeki okulları ese, ec, ace olarak sıralayabiliriz. Bu okullardan yana öğrencilerden olumsuz geri bildirimler alınmamaktadır. Malta dil okulu fiyatları sayfasında da görebileceğiniz gibi uygun fiyatlı ve kampanyaları olan indirim dönemlerine sahip okullardır.

Ace Malta Dil Okulu Kampanyası

Ace Malta Dil Okulu Kampanyası   Ace Malta Dil Okulu 2018 sonbahar ayı için bir kampanya düzenliyor. 1 ekim 2018 tarihinden itibaren başlayan kurslara katılan öğrencilere, haftada 20 ders genel İngilizce eğitimi fiyatına, haftada 30 derslik yoğun İngilizce eğitime kayıt oluyorlar. Genel eğitimler öğlen 12:30 gibi biter, yoğun eğitimler öğleden sonra 15:00’a kadar uzar. Eğer…