Nsts’ye geldikten sonra diğer okulları gezdiğimde buranın daha sakin, Türk öğrencilerin olmadığı, daha huzurlu bir ortam olarak farkettim. Ayırt ettiğim diğer bir özellik herşey çok rutin. Bu işinize çok yarıyor. Okulda aksaklıklar yok, eksiklikler yok, dersler saatinde başlıyor, hoca hep orada, eğitiminizi alıp güne devam ediyorsunuz. Seçilebilecek bence en iyi okullardandır.

Bahri Gül

Bir de şehir merkezinin içinde olduğundan diger okullardaki gibi çıkınca alışverişe, sağa sola gitmek için otobüs beklemedik. Kardeşimle birlikte o avukat olduğundan hukuk ingilizcesi, ben normal ingilizce eğitimi aldım mutlu döndük. Wayout yetkililerine teşekkürler. Okulda yeterince ilgi ve alaka gördük, ingilizce eğitimlerinde de aksaklık yaşamadık. Sıkıntısız bir okul.

Ece Kahraman

IH Malta hakkında çok az şey duyduğum halde kendime butik ve ufak bir okul aradığım için tercih ettim. Kalabalık ve yoğun olan herşeyden sıkıldıgım için bu okulu seçip mutlu oldum. Beklentilerinizi çok yüksek tutmamanız gerekir. Çünkü gerçek anlamda ufak ve mütevazi olsa da  eğitim alanında aradığım herşeyi aldım ve dönüşte İelts rahatlıkla geçtim.

IH Malta

Nsts’ye geldikten sonra diğer okulları gezdiğimde buranın daha sakin, Türk öğrencilerin olmadığı, daha huzurlu bir ortam olarak farkettim. Ayırt ettiğim diğer bir özellik herşey çok rutin. Bu işinize çok yarıyor. Okulda aksaklıklar yok, eksiklikler yok, dersler saatinde başlıyor, hoca hep orada, eğitiminizi alıp güne devam ediyorsunuz. Seçilebilecek bence en iyi okullardandır.

Bahri Gün

Clubclass Dil Okulu uygun bütceyle gidilebilecekler içinde en düzgünü. Eğer maddi olarak çok zorlamasın diyorsanız seçebilirsiniz. Ben derslerime odaklandım, çok konfor aramadım. Çok sorun da yaşamadım. Daha konforlu olsun ve uzun süre gideceğim diyorsanız danışmak gerekir. Ben 4 ay için yeterli ve bunalmadan zaman geçirebildim.

Bugra Gunder

Verdiğim paranın karşılığını aldığıma inanıyorum. Wayout yetkilileri bana Chamber College öğrenci yorumu yazmamı istediğinde değişiklik yapmadan yayınlayacaklarını söyledikleri için yazmaya karar verdim. Okul konaklamalar arası yürüme mesafeleri normal, okul eğitimi iyi durumda, ben bir sorun yaşamadım. Sadece dersleri anlamadığım bir aşamaya geldiğim oldu, sınıf değişikliği istedim aynı gün yeniden seviye sınavına alıp değiştirdiler. Okuldaki yetkililer yardımcı oluyor ve sorunlarınız çözülüyor.

Murat Taşer

Merhaba! Sprachcaffe Malta Dil Okulu’na kayıt olmadan önce beni cezbeden şeyler konaklamanın okulun içinde oluşu, dalış okulları ile çok yakın ilişkilerinin olması ve alman prensibinden geliyor oluşlarıydı. Yanılmamışım. Herşey çok düzenli, disiplinli ve sorunsuzdu. Memnun ayrıldım. Malta Dil Okullarında mutlaka bu firmanın yetkililerine sorup karar verin.

Eda Taşkıran

Malta’da toplam 4 okul ile baslayan karar verme aşamamda herkes bir fikirle aklımı çeliyordu. Benim karar veremeden geçen 2 aylık süremde yanımda olan wayout ekibine teşekkür ederim. Müthiş bir sabırla sorularımı yanıtladılar. Sonunda dogru seçimi yaptıgımı gittigimde anladım. Bina yepyeni, konaklamalar da öyle. Hiçbir sorun yaşamadım. Herkese LaL malta’yı öneriyorum çünkü hem yenilenmiş tesisi hem de ilgili ögretmenleri beni memnun etti.

Nur Cepni

EC ile ESE arasında kalmıştım, ailemden birinin tavsiyesiyle EC’yi tercih ettim. Bir sorun yaşamadım. İyi okullardan birini seçmek gerekiyor. Ucuz okulların büyük problemleri oldugunu duyduk. Firmaya sorup da cevap aldıgımız herşeyin doğru çıktıgı için teşekkür ediyoruz. İyi-kötü olanı anlatıyorlar. Anlattıklarından burada farklı çıkan birşey olmadı. Teşekkürlerimle. (6 ay yogun egitim)

Seçil Sözgen

Malta Ese dil okulunda kaldıgım sürede hiçbir problemle karşılaşmadım. Öğretmenlerimin ve arkadaşlarımın bana karşı çok olumlu yaklaşımları oldu. Oda arkadasım bir defa değişti. Onda da ben anlasamadıgım için 1 günde degiştirdiler. Wayout Eğitim’e vaad ettikleri herşeyi yerine getirdikleri için teşekkür ederim. (8 ay yogun egitim)

öğrenci
Ender GündoğduÖğrenci / İstanbul