Malta Dil eğitimi öğrenci anı ve yorumları

Malta Maceramı sizlerle paylaşmak istiyorum. Malta ESE dil okulunu seçimim, Malta’da eğitim almaya karar vermem, malta öğrenci vizesi almak sürecim, seyahat hazırlığım, seyahatim, Malta’da yediklerim, elektronik, yaşam masraflarım, sosyal yaşam ve gezilerimi bu yazıda özetliyorum. Adım Ayşe Gönyecioğlu ve 2017 haziran ayından başlayarak 6 ay malta’da bir dil okuluna kayıt olarak dil eğitimi aldım. Kursum süresince yaşadıklarımı ve deneyimlerimi burada paylaşacağım. Bol fotoğraflı ve bilgi dolu bir yazı olduğuna inanıyorum.

ESE Malta Dil Okulu Burs Ödüllü Yarışma

ESE Malta Dil Okulu burs ödüllü yarışması, maltada eğitim alan öğrenci yorumları ile, malta’da dil eğitimi, uçak bileti, sağlık sigortası bursu verecektir. Bu okul malta’da bulunan dil okulları arasındaki en kaliteli okullardan biridir. Öğretmenlerine en fazla maaşı ödeyen ve işe alım koşullarında en zorlu sınavları uygulayan, öğrenci konaklamalarını okula yakın ve kiralık değil, kendi binalarından oluşturan, deneyimli, kurumsal, öğrencilerin problemlerini çözen bir okul olarak bilinmektedir. ESE Malta’ya gönderdiğimiz öğrencilerden eğitim ya da konaklamardan şikayet almamaktayız. Bağımsız denetim kuruluşları tarafından denetlendiğinden de ayrıca standartlarını her zaman yüksek tutma çabasında olduklarını gözlemlemekteyiz.

Malta Dil Okulu Seçimi

Malta dil okulu seçimlerinde dikkat etmemiz gereken şeyler nelerdir? Her öğrencinin sorularının başında, malta’da dil okulu seçerken dikkat edilmesi gereken konular gelmektedir. Malta çok büyük bir yüz ölçümü üzerine kurulmuş bir ada. Bu adada bir çok etkinlik, alışveriş imkanı, sosyal tesisler ve okullar merkezde bulunmakta. Bu nedenle dil okulları arasında seçim yaparken şehir merkezinde olmasına öncelikle dikkat etmek lazım. Malta dil okulları arasında şehir merkezindeki okulları ese, ec, ace olarak sıralayabiliriz. Bu okullardan yana öğrencilerden olumsuz geri bildirimler alınmamaktadır. Malta dil okulu fiyatları sayfasında da görebileceğiniz gibi uygun fiyatlı ve kampanyaları olan indirim dönemlerine sahip okullardır.

Malta Dil Okulları’na Gitmeden Önce Ingilizce Çalışmak

Malta dil okulları için bizimle iletişime geçtiniz, okulu seçtiniz, kursa karar verdiniz yani hangi eğitimin size en faydalı olacağını birlikte belirledik. Peki gelmeden önce ne yapmak gerekiyor? Nasıl hazırlanmalı? Sadece film mi izlemeliyiz, yoksa pratik yapmaya mı çalışmalıyız? Ingilizcemizi geliştirmek için nasıl bir çalışma yöntemi izlemeliyiz ki okula geldiğimizde hazır olalım ve maksimum faydayı sağlayalım.…