Inlingua Malta Sliema’da bulunan, fiyatları diğer okullara göre uygun olan, Malta’nın kaliteli ve kurumsal dil okullarından biridir. 18 sınıfa sahiptir. Bu sınıflar akşam ve öğlen hizmet verir. Toplamda 36 sınıf olarak değerlendirilebilir.  Tüm okul binasında wi-fi hizmeti ücretsiz olarak sunulur. Öğrencilerin ortak alanlarda İngilizce konuşabileceği aktivite ve pratik alanlarına sahiptir. Bilgisayar laboratuvarları bulunur. FELTOM akreditasyonu vardır ve ISO: 29990 / ISO9001 kalite belgesine sahiptir. Bu kalite sertifikası okulun her yıl denetlenerek düzenlenmesini sağlar. 1980 yılında kurulmuş, sistemi oturmuş bir okuldur. Malta’nın ilk dil okullarından biridir.

https://www.youtube.com/watch?v=0bqdC_uUM1o
Inlingua Malta Dil Okulu

İnlingua’nın dünya çapında 309 şubesi bulunur. 39 farklı ülkeye yayılmış çok geniş bir okuldur. Ekonomik krizlerden etkilenmez, yatırım yapmaktan çekinmez ve sorun çıktığında çözüm odaklı çalışır. Öğretmenlerinin tümü EFL, Cambridge CELTA veya DELTA onaylı deneyimli ve sertifikalıdır. Okulun müfredatı ve ders içerikleri; Avrupa Birliği İngilizce eğitim fonu tarafından desteklenmekte ve oluşturulmaktadır. Her yıl güncellenen bu içerik sayesinde İngilizcenin bir yabancı bireye nasıl daha hızlı ve kalıcı öğretileceği ile ilgili çalışmalar yapılmakta ve güncellenmektedir.

Okulun kendine ait konaklamaları bulunur. St Julians’da şehir merkezinde bulunan konaklaması sayesinde öğrenciler evlerinden sosyal yaşama daha kolay ulaşabilirler. Okul ise eğitimin rahat ve sessiz bir ortamda sürdürülebileceği Sliema’da bulunur. Sliema kendi başına bir merkezdir ve diğer bir merkez olan St. Julians’a yürüme ya da yavaş giden bir otobüsle 10 dakika sürüş mesafesindedir.

Inlingua okul içi gezinti ve görseller için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Inlingua Malta Öğrenci Konaklamaları

İnlingua Malta uygun fiyatlı öğrenci konaklama seçenekleri sayesinde okul fiyatlarını aşağı düşürmeyi başarmıştır.

Odalar 2, 3  ve 4 kişiliktir. Paket fiyatları 4 kişilik konaklamalar sunar. Bir geniş odada 4 yataktan oluşan konaklamada banyo ve genel kullanım alanları ortaktır.

İnlingua Malta dil okulu fiyatları 3 ve 6 aylık paketler olarak sunulur. Fiyatlar okulun kampanyalı paketleridir. Bizlerle kayıt işlemlerini gerçekleştiren öğrenciler, bu paket fiyatlarının üzerinden 200 € indirim ile kayıt olur. İndirim uygulanmış fiyatlar aşağıda belirtilmiştir.

Inlingua Okul ve konaklama haritaları

Inlingua Malta Okul Konumu

Konaklama Binası

İnlingua Konaklama Fotoğrafları