Ace Malta Dil Okulu Hakkında

Ace Malta Dil Okulu modern, şehir merkezinde, Bay Street Yapı kompleksinin içinde, St Julian’da büyük bir alışveriş yapısının en üst katına konumlanmıştır. Karşısında deniz, büyük oteller, restoranlar ve çeşitli eğlence merkezleri, tam karşısında Malta’da oldukça popüler olan Paceville adlı eğlence ve sosyal yaşam alanı bulunmaktadır.Ace Malta Dil Okulu fiyatları diğer okullara göre biraz daha uygundur. Çok pahalı ya da kalitesiz değildir. Her bütçeye uyabilecek bir okuldur. Merkezde oluşu, konaklamaların okula yakınlığı gibi birçok konuda tatmin edici bir eğitim kurumudur. Ace Malta’da eğitim alan öğrenciler okuldan memnun ayrılmaktadır. Bütçe konusu sizi düşündürüyorsa çekinmeden tercih edebileceğiniz bir okulumuzdur.

Ace Akreditasyonları ve sertifikaları

Ace Malta Dil Okulu diğer okullara göre daha uygun fiyatlara, kaliteli eğitim veren güçlü bir okuldur. Sınıflarında interaktif dijital tahtalar kullanır, son teknoloji imkanlar ile eğitim verir ve konumu nedeniyle en çok tercih edilen okullardan biridir. Malta’da iki tür dil okulu ile karşılaşırsınız. Biri yenilikleri takip etmeyen, şehir merkezine uzak ve bütçe okulu olarak adlandırılan ucuz okullar, diğeri kazandığı geliri okuluna ve yeniliklere yatıran, yüksek maaşlarla kaliteli öğretmenleri işe alan ve yenilikleri takip eden okullardır.

ACE Malta Dil Okulu

Malta’daki fiyat performans bakımından en iyi okullardan biridir. Konaklamaları tek tiptir ve öğrenciler tarafından memnun kalınan bir konaklama süreci yaşanmaktadır. Okul şehir merkezinde bulunmaktadır.

Malta Ace Dil Okulu bu ikinci kategorideki okullardan biridir. Bu nedenle firmamız tarafından sevilmekte ve tercih edilmektedir. Bizler sektördeki 15. Senemizi geride bırakırken, adaylarımızın sorun yaşadığı okullardan yana önerilerde bulunmamayı ilke edinmiş bir çalışma prensibi sergilemekteyiz. Bu okula kayıt olan adaylardan da eğitimlerden yana bir şikayet almamaktayız. İyi kaliteye sahip bir okul olarak nitelendirebiliriz. Okulun adresi: Bay Street Complex, Level 4 St George’s Bay St Julians STJ3311 MALTA olarak incelenebilir. Haritadaki yeri de aşağıda görüntülenebilecektir.

Ace Malta’da Hangi Eğitimleri Alabilirim?

Ace Malta’da sunulan eğitimler; genel ve yoğun İngilizce eğitimi, ielts, toefl sınav hazırlık eğitimleri, iş İngilizcesi eğitimi olarak değerlendirilebilir.

Okulda genel ve yoğun İngilizce eğitimlerine kayıt olabilmek için minimum bir seviye gerekliliği yoktur. Hiç yabancı dil bilmeden Malta dil okullarına kayıt mümkündür. Bu sistemi onlar senelerdir başarıyla uyguladıkları için, kolayca adapte olabileceğiniz bir yönlendirme yapacaklarına emin olabilirsiniz. İş İngilizcesi eğitimleri için en azından a2 seviyesinde olmalısınız.

Genel ve yoğun ingilizcenin farkı nedir?

Sürekli araştırmalarınızda karşınıza çıkacak olan genel ve yoğun ingilizenin farkı; Genel eğitimler haftada 20 derstir sabah 09:30 başlangıç, öğlen 12:30 ders bitişidir.  Yoğun eğitimler haftada 30 ders olarak verilir ve 09:30’dan saat 14:30 a kadar sürmektedir. Yaz dönemlerinde öğleden sonra dersleri de konulabilmektedir. Önerimiz eğer bütçeniz el veriyorsa yoğun eğitimlere katılmanızdır. Genel İngilizce eğitimlerinde günün çoğu boş geçtiği için öğrenciler zaman kaybına uğramaktadır. Günün en azından öğleden sonraya kadarki kısmını eğitimle doldurup, sonrasında sosyalleşme ya da çalışma gibi seçeneklere yönelebilirsiniz.

Ace Malta Dil Okulu Fiyatları 2020

Güncel fiyat bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Malta dil okullarına kayıt olurken dikkat edilecek konular

Danışmanlık firmalarının satış stratejisi ve pazarlama olarak kullandığı bazı konulara dikkat etmek gerekir. Bunları açıklayalım;Tüm okullarda ücretsiz wifi, ücretsiz sim kart temini, hoş geldin partisi, aktiviteler, interaktif tahtalar, klimalı sınıflar, kahve makineleri, kütüphaneler, bilgisayar odaları bulunur. Bunlar ayrıcalık ya da özel nitelik değildir. Tüm dil okullarında bulunan, bulunması gereken, sunulması gerekli hizmetlerdir. Bu nedenle bu maddeleri sıralayarak pazarlama yapmaya çalışan firmalara aldanmayın. Dil okulu seçerken asıl dikkat etmeniz gereken okulun konumu, öğretmenlerin niteliği, sınıf sayısının fazla oluşu, konaklamaların okula yakın olması, okulun kalitesi, merkezde bulunması gibi özelliklerdir.

ACE Malta Nasıl Bir Dil Okulu ?

Ace Malta’nın şehir merkezinde oluşu her şeyiyle artı puan. Malta’da istanbul’da olduğu gibi yaşamak mümkün değil. Burada Nişantaşı’nda, bakırköy’de, Kadiköy’de yaşayarak diğer semtlere uğramayabilirsiniz. Ancak malta’da rahat bir yaşam sürmek için hergün şehir merkezinden yolunuz geçecektir. Çünkü tüm yaşam olanakları merkezde toplanmıştır. ACE Malta’nın en lüks ve prestijli konumundadır. Bu okulu alışveriş alanlarının zaten içinde, sosyal alanlara, restoranlara, eğer ilginizi çekiyorsa gece hayatına çok yakın mesafede. Gündüz çok sessiz, eğitime çok çok müsait bir alan. Akşamları ise tüm yaşamın hayat bulduğu çok hareketli bir konum. Bu sayede hem hayatın içine yakın olacaksınız hem de rahatlıkla eğitiminizi alabileceksiniz.

Ace Malta Sınıfları Kaç Kişilik?

Malta’daki dil okullarında sınıflar 12 kişiliktir. Daha az mevcutla karşılaşmak mümkündür ki genelde böyle olur ancak 12 sayısını geçen bir sınıf yoktur. Toplamda 59 adet sınıfı bulunan okul yeterince büyüktür ve her öğrenciye hitap edecek yeterli kur farkını yakalayacak bir sınıf adetine sahiptir. Sınıf sayısı 15’in altına düşen okullardan kaçınmak gerekir çünkü kurlar arası homojen öğrenci dağıtımı yapmak mümkün olmayacağından, sizden daha ileri  ya da çok daha geri seviyede olan öğrencilerle aynı sınıfta olmak durumunda kalabilirsiniz. Bu da zaman içinde sizin dersi anlamamanız ya da derslerin çok hafif gelmesi ile sonuçlanarak eğitiminizde aksaklıklara neden olur.

Ace Malta Dil Okulu Öğrenci Konaklamaları

Ace malta konaklamalar konusunda oldukça keyifli seçenekler sunuyor. 3 farklı konaklama imkanı var. Bunlar standart, superior ve aile yanı olarak adlandırılmış durumda. Standart ve superior seçenekleri bir apartman dairesinin alınıp öğrencilerin kalacağı şekilde bölümlendirilmesinden oluşur. Standart dairelerde 3’er oda, 2 banyo, bir salon ve teras içerir. Odanıza siz, oda arkadaşınız ve haftada bir kez evi temizleyen temizlikçi hariç giren olmaz. Kilitlidir ve anahtarları size özeldir.

Aşağıda okul merkez alınarak konaklamaların yayılım durumunu görebilirsiniz. Standart konaklamalar superior konaklamalara göre biraz daha uzak ama her ikisinden de sizin için denemek adına yürüdük ve ulaşılamaz olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Her gün defalarca tekrar tekrar yürünebilecek kadar yakın. Okul zaten şehir merkezinde olduğundan hem merkeze hem de okula, buradan da konaklamalara rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. Diğer ülkelerdeki en büyük problem 1-2 saat süren vasıta yolculukları ile konaklama, okul, merkez arasına ulaşmanız. Bu çok yorucu oluyor. Malta’da yürüyerek hayat sürdürmek mümkün.

Bu dairelerdeki odalarda standart konaklamalarda, odanın büyüklüğüne göre 2 ya da 3 kişi kalır. Superior adlı konaklamada ise 2 kişi kalmaktadır. Her iki konaklamada da ek ücret ödeyerek odada tek kişi kalabilirsiniz. Evlerde tam donanımlı mutfaklar bulunur. Bu mutfaklarda marketten aldığınız malzemelerle yemek yapabilirsiniz ya da dışarıda yiyebilirsiniz. Malta’da restoran ve marketler ucuzdur. Bu nedenle daire konaklamalarda yemek verilmez. Mutfakları tam donanımlıdır, yemek yapmaya müsaittir. Eğer yemek dahil bir program istiyorsanız aile yanı konaklamaları seçmenizi önermekteyiz. Aile yanı konaklamalar da okullara yürüme mesafesindedir.

ACE Malta Standart konaklama fotoğrafları:

Malta’da öğrenci konaklamaları oldukça keyifli, hatta bizim dünya üzerinde en keyifli bulduğumuz konaklama seçenekleri Malta dil okullarında. Bunun nedenlerinden biri okul-ev arası vasıta kullanmadan yürüyebilmek. Diğeri başınızda bir aile olmadan, diğer öğrenciler ile konaklayabilmeniz. Bu özgürlüğünüzü, sosyal imkanlarınızı, pratik yapma şansınızı arttırıyor. Birey olarak özgüven kazanmanızı sağlıyor. Bu nedenle genellikle önceliği aile yanı değil, ev konaklamalara vermekten yanayız.

ACE Malta Superior konaklama fotoğrafları:

Danışman firma kullanmalı mıyım yoksa okula kendim mi başvurmalıyım?

Danışman firma kullanmak güvenlidir. Okullar tarafından denetim ve yüz yüze görüşmelerden sonra lisanslanan danışman firmalar resmi olarak sizi okula kayıt etme hakkına sahiptir. Okulda sorun yaşarsanız destek olurlar, vizelerde danışmanlık verirler ve bunlar için sizden ücret almazlar. Sizlerin maddi alışverişi okul ile aranızdadır. Bizler okulların Türkiye’de ofis açmamak için oluşturduğu bir sisteme dahil edilmiş durumdayız. Malta Dil Okullarının tümünün resmi Türkiye kayıt ofisiyiz. Okullar bizlere kendilerini temsil etmemiz için senelik ücretler ödeyerek listelenme şansı yakalarlar. Bu sayede sizlerle aralarında sağlıklı bir köprü oluşur.

Okullara bireysel olarak ulaşıp kayıt olduğunuzda, bizden alacağınız fiyatların yukarısında bir fatura ile karşılaşırsınız. Bunun nedeni okulların direk kayıt almak istememesidir. Direk olarak okula ulaştığınızda okullar sizinle iletişim kurmak, kayıt işlemlerinizi yürütmek ve sorularınızı yanıtlamak için mesai harcarlar. Bunun yerine kimi okullar Türkiye’de bir ofis açar, kimi bizler gibi danışmanlık firmalarını yetkilendirir. Türkiye’de ofis açıp çalışanlarını istihdam etmek okulların pek de ekonomik bulmadığı bir yöntem olduğundan bizlerle çalışmayı tercih ederler. Türkiye’deki öğrenci profilini tanımadıkları, vize işlemleri, evrak düzenlemeleri ve öğrencilerin doğru yönlendirilmesi konusunda ülkemiz ve insanımız hakkında bilgi sahibi olmadıklarından genellikle öğrencileri kendileri kayıt etmeye çalıştıklarında başarısızlıkla sonuçlanan bir sürece girmiş olurlar. Bu nedenle danışman firmalarla anlaşıp, belli sayıdaki firmalara resmi kayıt gönderim imkanı sunarak bir anlamda Türkiye’de ofisleşmiş olurlar.

Dikkat etmeniz gereken husus danışman firmalara para ödememenizdir. Bir diğeri indirim yaptığını söyleyen firmalara inanmamanızdır. Bir süredir okullara öğrencilerin fatura tutarının altında fiyatlar vaat edilerek kayıt edildiğini duyuyoruz. Okullar siz Malta’ya seyahat ettiğinizde mutlaka kalan tutarı isteyeceklerdir. Faturalandırılan tutar okulların resmi olarak muhasebe kayıtlarına geçmiştir ve eksik ödeme durumunda ilk gün muhasebeye çağırılarak kalan tutarın ödenmesi ya da eğitim sürenizden düşülmesi üzerine karar vermeniz istenir. Bu tarz “sana özel indirim yaptık” diyen firmalardan kesinlikle uzak durmalısınız.

Kayıt olmak istiyorum ya da sorularım var. Ne yapmalıyım?

Kayıt olmaya karar verdiniz ya da sorularınız varsa aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.
info@maltayagidiyorum.com adresine bir eposta göndererek,
05539289277 numaralı telefona whatsapp iletisi göndererek,
ya da
Yandaki iletişim formunu kullanarak;

-sorularınızı varsa yazınız.
-kayıt olmayı düşündüğünüz ve belirlediğiniz okul varsa adını ve konaklama seçiminizi yazınız.
-gitmek istediğiniz tarihi yazınız. (en yakın tarih için evraklarınızı konsolosluğa teslim ettikten 15 iş günü sonrasını hedefleyiniz.)
-kaç aylık ya da haftalık dil eğitimine katılmak istediğinizi lütfen yazınız.

Hemen ardından size dönüş yapılarak sorularınız yanıtlanacak ve adım adım kayıt süreciniz devam edecektir. Telefonla aramak yerine yazmayı tercih ederseniz yanıt vermeden önce düşünecek, araştıracak ve okullardan fiyat alarak hesap yapacak vaktimiz olur. Bu sayede bizden daha kaliteli, detaylı ve nitelikli yanıtlar alabilirsiniz.
Yine Malta’dayken bir sorun yaşarsanız eposta ve whatsapp hatlarımızdan iletişim kurarak çözüm bulabilirsiniz.

Neden ofislerinize gelmeden önce randevu almalıyım?

İş akışımızda yurtdışı, yurtiçi fuarlar, üniversitelerde ve liselerde sunumlar, konsolosluk bilgilendirme toplantıları ve yurtdışı okul gezileri bulunuyor. Bu nedenle sabit olarak her bir ofisimizde sürekli bulunma imkanımız olmuyor. Randevularımızı hafta içinde gelen taleplere göre şekillendirerek sizlerle görüşebilmek için kendi programımızı düzenliyoruz. Bu nedenle habersiz şekilde ofislerimizi ziyaret ettiğinizde bizlere ulaşamayabilir ya da ilgilendiğiniz alanda yetkin bir çalışanla görüşme imkanına erişemeyebilirsiniz. Eğer bir ziyaret gerçekleştirmek istiyorsanız lütfen öncesinde bizlere ulaşarak planlama yapınız.