International House IH mlata Dil Okulu

Malta’da dil eğitimi alınacak en kaliteli okullardan biri IH Malta. Bu okul dünyanın birçok ülkesinde şubesi bulunan bir firma. Biz çok şubeli okulları hep sevmişizdir. Çünkü çok şubeye sahip belli bir sistemi oturtan okullarda daha az yanılma, kalitesizlik, sistemsizlik olur. Herşey belli prosedürlere ve sistemlere oturmadan bir dil okulu birçok şube açamaz. Butik okullardan birkaçı hariç uzak durmak gerekir. Otomasyon sistemlerine sahip, öğretmenlerini belli testlerle seçen, ders işlenişi tüm ülkelerde aynı olan okullar tercih edilmelidir. Bu daima adayların dikkat etmesi gereken ve iyi araştırması lazım gelen bir niteliktir. Butik okul kavram yanlış anlaşılmasın. Küçük bir binada, az sayıda öğrenciye eğitim veren çok kaliteli okullara kayıt olabilirsiniz. Burada anlatmak istediğimiz 5 kişinin işlettiği,2 öğretmeni olan derslik tarzı okullardır. IH Malta dil okulu da butik ama kaliteli okullardandır. St. Julians denen merkezde bulunan bu okulda tüm yıl eğitim sürer. dileyen bireyler Gozo adlı konumda öğretmenlerin evinde yaşayarak özel bir eğitim de alabilirler. EAQUALS, Feltom üyesi olan okul yine bizim gözönünde tuttuğumuz tüm kalite standartlarını karşılamaktadır. Okul Malta’daki varlığını 11 senedir sürdürmektedir. Celta adında bir denetim sürecinden geçen öğretmenlere sahip bir okuldur. Avrupa birliği ingilizce eğitim strateji ve planlarına uygun müfredat işler. St. Julian’s da eğitim alacağınız okul St. George Bay denilen kum plaja 5 dakika mesafededir. Sınıfları dijital tahta ile donatılmış teknolojik eğitimler sunar.

Güncel fiyat bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Eğitimler ve Konaklamalar

IH Malta Dil Okulunda verilen eğitimler diğer tüm Feltom denetimindeki okullarla aynıdır. Dil Kursları tüm araştıracağınız okullarda;
Genel İngilizce eğitimi (haftada 20 ders)
Yoğun İngilizce Eğitimi (haftada 30 ders)
Iş ingilizcesi eğitimi
IELTS, TOEFL gibi sınav eğitimleri, gençler için ingilizce eğitimi, 50 yaş üstü bireyler için özel programlar, birebir ingilizce kursları, birkaç arkadaşınızla geldiğinizde özel gruplar gibi seçenekler olacaktır. Bunlar tüm okullarda standart olarak bulunan eğitimlerdir. Yani genellikle kişiler Malta’da bir ingilizce kursuna yazıldıklarında sabah 8:45 ya da öğlen 2 gibi dersleri başlar ve günde 5 saat kadar sürer. Sonrası ya da öncesi kişinin ertesi gün için alacağı ödevleri bitirdikten sonra serbest sosyal zamanıdır. Bu zamanlarda neler yapabileceğinizi öğrenmek için internet sitemizi gezebilirsiniz.

Konaklama imkanları için IH öğrenci apartmanı, villa, otel ve aile yanı gibi seçenekler sunmaktadır. Bunları da bize sorarak öğrenebilir, detaylarını talep edebilirsiniz.

IH Malta Dil Okulu ve Konaklamaları Nerede?

ih-malta-dil-okulu

Öğrenci görüşleri

IH Malta hakkında çok az şey duyduğum halde kendime butik ve ufak bir okul aradığım için tercih ettim. Kalabalık ve yoğun olan herşeyden sıkıldıgım için bu okulu seçip mutlu oldum. Beklentilerinizi çok yüksek tutmamanız gerekir. Çünkü gerçek anlamda ufak ve mütevazi olsa da  eğitim alanında aradığım herşeyi aldım ve dönüşte İelts rahatlıkla geçtim.

IH Malta

Bize Ulaşın