Güncel fiyat bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

NSTS Malta Dil Okulu 1963 yılında kurulmuştur. Malta’da henüz hiç dil okulu yokken ilk açılan ve yabancı dil eğitimi vermeye başlayan okul olmuştur. Seneler içerisinde sürekli kendini geliştirip yenilemiş ve çağın gerisinde kalmadan Malta’da şu an uygulanan dil eğitimi sisteminin öncülerinden olmuştur. Sürekli tüm sayfalarda adı geçen Ingilizce Eğitim Organizasyonları Federasyonu FELTOM’un kurucu üyesi olan NSTS, Malta’da dil eğitimi sistemlerinin oluşturulması ve kalite standartlarının belirli çizgilere çekilmesi konusunda öncü ve ilk olarak bu konuda çalışmalar yapan okul olmuştur. Okul yöneticileri uzun yıllar bağımsız olarak kalite denetcisi olarak çalışmış olduklarından okuldaki tüm sistemler çizgiüstü ve tatmin edicidir. Ayrıca okul ayrı bir kalite denetleme kurulu olan EAQUALS (Excellence in Language Education) tarafından da onaylanmıştır.

NSTS Malta Dil Kursları arasında en az türk olan okuldur. Türkiye’de en az reklam ve satış çalışmasını yapması nedeniyle doğrusu bu okulda çok az türk bulunmaktadır. Buna dikkat eden bir öğrenci iseniz seçiminizi bu yönde kullanabilirsiniz. Okulda 15 sınıf bulunur 3 tane de 1-1 ders verilen özel sınıflar bulunuyor. Sınıflarda 6-8 arası öğrenci var. Bu ayrıca NSTS’nin Malta Dil Okulları arasında en düşük sınıf mevcuduna sahip okul olmasını sağlıyor. Öğrencilere daha fazla ilgi gösteren öğretmenler sayesinde eğitim kaliteniz artıyor.

Okul genel ingilizce eğitimlerinin yanında sınav ingilizce eğitimlerine de özen gösterir. Cambridge Sınavları ve Uluslararası Öğretmen Eğitim Merkezi olan okulda Cambridge ESOL CELTA, TEFL, TELT Comenius, IELTS, TOEFL sınav eğitimleri alabilirsiniz.

Okul yerleşke olarak şehir içinde, konaklamalar ile arasında 500-700 metre kadar mesafe var. 10 dakikalık bir yürüyüş yoluna denk gelir. Okulda ön ve arka bahce bulunuyor. Bunlardan istediğinizde dinlenerek vakit geçirebilirsiniz.

Okulda genel, yoğun ingilizce eğitimleri alabilirken bunları diğer kurslarla kombine edebilirsiniz. Mesela yeni çalışma hayatına girecek ya da çalışan biriyseniz iş ingilizcesi kursları da ekletebilir, 1 e 1 ek dersler alabilir, literatür, iç mimarlık ingilizcesi, metin yazarlığı, sanat tarihi, dijital medya, moda, film ve sinema için ingilizce, müzik yayınları için ingilizce dil eğitimleri alabilirsiniz.

Çocuğunuzla birlikte gelerek ikiniz aynı kursa katılabilir ve paket programlardan faydalanabilirsiniz.

50 yaş üstü bireyler için ingilizce dil eğitimi programlarına 4-29 mayıs, 5 ekim-1 kasım tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Nsts Malta Dil Okulu Konaklama

Kampüs Residence Konaklama

NSTS üç ayrı konaklama imkanı sunar ilk imkan kampüs residence dedikleri, tam üniversite caddesinde bulunan, okula 800 metre mesafede bir konaklama imkanıdır. Burada yüzme havuzu, 170 yatak, 4-5 yataklı odalar ya da tek konaklama imkanları mümkündür. Kampüs residence adındaki bu konaklamada tüm mobilyalar yeni ve kullanıma hazırdır, tek-çift ve üç kişilik odalarda konaklayabilir, stüdyo dairelerde tek başınıza kalarak size özel mutfak ve banyo imkanından yararlanabilirsiniz. 5 kişiye kadar paylaşımlı sunulan odalarda çok tasarruflu konaklamalar bulunabilir. Bir odada 3 kişiye kadar konaklama imkanı sağlanırken daha geniş odalarda bu 5 öğrenciye kadar çıkar. Tüm odalarda ve genel alanlarda Wi-fi bağlantısı bulunur. Merkezi kontrolde ısıtma ve soğutma sistemleri bulunmaktadır. Havlu ve çarşaf değişiklikleri, oda temizlikleri sunulur, çalışma, sosyal alanlar, çamaşır yıkamak için alan, engelli dostu olan bu konaklama imkanında mümkündür.

Hibernia Residence Konaklama

Bu konaklama imkanında Depiro sokak’ da bulunan binada Sliema ile St. Julian’s kesişim noktasında kalırsınız. 250 metre mes afenizde adanın hareketli alanlarına ulaşabilirsiniz. Bu konaklama imkanında ufak yaştan 40 yaş üstü adaylara kadar birçok kişiye hitap eden imkanlar bulunur. Yine Kampüs residence gibi kendinize özel kiralayabileceğiniz stüdyo daireler, paylaşımlı odalar, tüm genel alanlarda ve odalarda ücretsiz wi-fi internet erişimi, çamaşırhane, ısıtıcılar ve havalandırma fanları, kahvaltı alanları, sosyal alanlar, engellilere uygun kullanım alanları gibi eklentiler mevcuttur.

Malta Aile Yanı Konaklama

Bu seçenekte Maltalı ailelerden birinin yanında konaklarsınız, her aile önceden denetlenmiş ve özenle seçilmiş olur. Okul aileleri ziyaret ederek gerekli eleme sürecini gerçekleştirir ve sonrasında size en uygun aileyi kahvaltı ve akşam yemeği dahil olarak size sunar. Maltalı aileler genellikle tüm Malta insanları gibi akdeniz kültürü taşıyan italyan tarzı ve ingilizce konuşan insanlardır.

NSTS Malta Dil Okulu ve Konaklamaları Nerede?

nsts-malta-nerede

NSTS Campus Residence Konaklama Fotografları için aşagıdaki fotografa tıklayın ve ilerleyin.

Bize Ulaşın

Öğrenci görüşleri

Nsts’ye geldikten sonra diğer okulları gezdiğimde buranın daha sakin, Türk öğrencilerin olmadığı, daha huzurlu bir ortam olarak farkettim. Ayırt ettiğim diğer bir özellik herşey çok rutin. Bu işinize çok yarıyor. Okulda aksaklıklar yok, eksiklikler yok, dersler saatinde başlıyor, hoca hep orada, eğitiminizi alıp güne devam ediyorsunuz. Seçilebilecek bence en iyi okullardandır.

Bahri Gül