BilgilerChamber CollegeEC Malta Dil OkuluESE Dil OkuluFaydalı BilgilerGenelLaL Malta Dil OkulusigortaSprachcaffe Malta Haberleri

Sürekli olarak aldığımız sorular nedeniyle bu kısa uyarı yazısını hazırlama ihtiyacı duyduk. Malta Dil Okulları ve diğer ülkeler de dahil olmak üzere firmaların çok farklı teklifler verdiğini görüyoruz

Malta dil okulu fiyatlarını incelemek iyi bir başlangıçtır.

ESE Malta Dil Okulu önerdiğimiz okulların başında gelir. .

Firmalar genellikle temsil etmesi için hangi dil okulu kendilerine çok para öderse onu satarlar. Bunu yaparken üstelik okulun sunduğu hizmetlerden eksilterek ögrencilere “indirim yaptık” yalanını söylerler.  Bunun dışında teklif verirken düşük fiyat yazıp, kayıt anına geldiginizde -x nedeniyle şu kadar fiyat arttırdılar gibi açıklamalar yaparlar.  Mesela öğrenciler dil okulu kayıtlarında gidecekleri tarihe göre fiyat almalılar. Okullar yaz aylarında tıpkı oteller gibi fiyatlarını arttırırlar. Genellikle haziran 12- eylül 12 tarihleri arasında fiyatlar haftalık 60-70 € gibi artacak, eylül ayıyla normale dönecektir. Firmalardan fiyat istediğinizde yaz aylarında dil okulunuza başlayacağınızı söyleseniz bile size düşük sezon ve en kötü konaklamanın, en düşük ders saatine sahip dil kursu seçeneğinin fiyatını verirler. Konaklamalardan wifi, klima, oda temizliği gibi özellikleri çıkarabilirler. Bu siz gidip geldikten sonra itiraz etseniz de dinlemeyecekleri, 5-6 sayfalık sözleşmelerle kendilerini korudukları bir uygulamalardır. Kaliteli ve işini iyi yapan az sayıdaki firmayı tenzih ederiz ancak bu sıklıkla başvurulan indirim yalanıdır.

Bunlara dikkat etmek lazım. sürekli yaşanan şeyler ve ögrenciler firmalara bunları sordugunda “yok olmaz böyle durumlar” diyerek geçiştirir, sonra da yapacaklarını maalesef yaparlar.

Okul listelerinde hangi fiyatları yayınladıysa onu ister. En fazla okul kayıt ücretleri olan 50 € gibi bedelleri indirebilirler. Bunlar dısında 500 € indirim yaptık tarzı beyanların tümü aldatmacadır. Okulların kendi yaptıgı çeşitli indirimler ve kampanyalar oluyor. Onların tamamını bizden isteyeceğiniz tekliflerde fiyatlara zaten yansıtıyoruz ve buna göre fiyat gönderiyoruz. Firmalara göre verilen bu fiyatlar bizim verdiklerimizin altına düştüyse eğer mutlaka bir sıkıntı ve eksiklik aramanız gerekir. Yapılan indirimler şu an okulun maksimum kabul edeceği haliyledir.

Aşağıdaki kampanyaları size biraz maddi katkısı olması açısından düzenledik.

4 hafta üzeri kayıtlarda sağlık sigortası,

12 hafta üzeri kayıtlarda sağlık sigortası ve vize başvuru ücretinizi,

Malta Dil Okullarında 24 hafta üzeri kayıtlarda uçak bileti, seyahat sağlık sigortası,

36 hafta ve üzeri kayıtlarda ise vize başvuru ücreti, yurtdışı seyahat sağlık sigortası ve uçak biletinizi biz hediye ediyoruz.

Kampanyalar birbiriyle birleştirilemiyor. Her hafta aralığının bedava kampanyası kendisine özeldir.

Genel olarak okulların dahil olan hizmetleri aşagıdaki gibi:

Kurs ve konaklama 

Havaalanı transferleri 

Hoşgeldin Paketi 

Kurs Malzemesi ve sertifikası 

Hoşgeldin Akşamı 

Ücretsiz WiFi 

Kayıt ücreti 

24/7 Öğrenci Destek Birimi yardımı

Mutlaka herhangi bir firmadan teklif alırsanız bize göndererek inceletin. Birlikte analiz edelim ve neyin doğru yanlış olduğunu kontrol edip görüş bildirelim.  Bize iletişim sayfamızdan ya da info@wayout.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Diğer ülkeler için de www.wayout.com.tr adresini lütfen inceleyin.

1459total visits,5visits today