Yurtdışında Yabancı Dil Eğitimi alacaksınız. Peki kaç ay dil okuluna gitmelisiniz? Kaç ayda dil öğrenilir? Bizim önerdiklerimiz ve kalite çıtası yüksek okullar içerisinden hangisine, hangi ülkede gittiğinizin aslında pek önemi yok. Artık yurtdışında denetlenen tüm öğretim kurumları Feltom, ENGLISH UK, IAPA , WYSE,  FELCA, Quality English gibi kurumlar tarafından denetleniyorsa neredeyse eş kalitededir. Tümü Avrupa Birliği Yabancı Dil Öğretim Standartların’na uymak durumundadır. Bu TESOL sertifikalı, sınavlarını vermiş öğretmenleri çalıştırmak, interaktif yani teknolojik donanıma (akıllı tahta ve ses sistemine bağlı eğitimler gibi) gelişmelere ayak uydurmuş, okulda öğrenciler ile iletişim mekanizmaları geliştirmiş, kur farkları için yeni sınıflar açabilen donanımlı ve kaliteli bir sisteme uyum sağlamış durumdadırlar.

Bu bilgilerin üzerine aşağıdaki hafta sayılarına göre alacağınız dil eğitimlerinde ne kadar ilerleyebileceğinizi görebilirsiniz. Dil Kursları başlangıç seviyesinden – ustalık seviyesine kadar devam eder. Siz zaman, bütçe ve ingilizceyi ne amaçla kullanacağınız bilgilerine göre seçiminizi yapabilirsiniz.  Bize ulaşarak detaylar hakkında lütfen bilgi isteyiniz.

6-8 Beginner
Ingilizceyi çok az anlayıp bir iki kısa kelimeden oluşan cümlelerle yanıt verebilirsiniz.

8-10 Elementary
Günlük sosyal hayatta var olabilecek kadar çat pat dediğimiz bir ingilizceye sahip olur, bununla idare edilebilir bir seviyede konuşursunuz.

10-12 Pre-Intermediate
Elementary seviyesinin üzerine biraz daha fazla kelime ile çıkar, bir miktar düzgün cümleler kurarak yanıt verme haline gelirsiniz. İş hahatınız, ciddi bir sosyal hayat için yetersizdir.

12-16 Intermediate
Ingilizceyi efektif ve işlevsel olarak kullanabilir, hafif tartışmalar gerçekleştirebilirsiniz. Kabul edilebilir argümanları ortaya koyabileceğiniz seviyeler intermediate ile başlar.

16-24 Upper Intermediate
Intermediate seviyesini biraz daha aşan, daha fazla kelime, uzun cümleler ve akıcı diyaloglar kurabildiğiniz bir seviyedir. İş yaşantınızda da aktif olarak ingilizceyi kullanabilir ve müşterilerinizle çekinmeden iletişim kurabilirsiniz.

24-36 Advanced
Bu seviyede artık kelime kullanırken, cümle kurarken çok düşünmez, hızla ve akıcı şekilde yönünüzü bulursunuz. Ingilizceniz çok iyi seviyededir ve dünyanın heryerinde konuşup kabul görürsünüz. İş yaşantınızda da takılmadan dilediğiniz diyaloğu kurabilir, sunumlar hazırlayabilir, yazışmaları ve telefon görüşmelerini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca eğer bir yabancı dil sınavına hazırlanıyorsanız, TOEFL, IELTS gibi sınavlardan istediğiniz puanları alabileceğiniz seviye bunlardır.

36-48 Proficient
Bu seviyede artık fluent dedikleri, gerçek bir ikinci aksana sahip olursunuz. Ingilizcenizde ufak aksan sorunları ve deneyim ile giderilecek hatalar hariç bir sorun kalmamıştır. Zamanınız ve bütçeniz varsa hakkıyla öğrenilecek ve sorunsuz tamamlanacak süre ve seviye budur.

348total visits,2visits today